Öğrencisi kalbinden bıçakladı

  • Ana Sayfa
  • Öğrencisi kalbinden bıçakladı
Öğrencisi kalbinden bıçakladı
Aydın'da tartıştığı öğrencisi tarafından bıçaklanan okutman öldü. Kalbinden yaralandığı öğrenilen Mutlu Vardar, kaldırıldığı Aydın Devlet Hastanesi'nde kurtarılamadı. Abone ol

Aydın'da tartıştığı öğrencisi tarafından bıçaklanan okutman öldü. Kalbinden yaralandığı öğrenilen Mutlu Vard aziziye marker ar, kaldırıldığı Aydın Devlet Hastanesi'nde kurtarılamadı.

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Laboratuvarı'ndaki olayda, İnşaat Teknikerliği Bölümü 1. sınıf öğrencisi İ.D. ile Eğitim Fakültesi'nde okutman olarak görevli Mutlu Vardar (29) arasında İ.D'nin ''sınıfa laubali şekilde girdiği'' gerekçesiyle tartışma çıktı.
İddiaya göre, tartışma sırasında Vardar, İ.D'yi sınıftan çıkardı. Bir süre sonra yeniden sınıfa gelen İ.D, Vardar'a elindeki ekmek bıçağıyla saldırdı.

Kalbinden yaralandığı öğrenilen Mutlu Vardar, kaldırıldığı Aydın Devlet Hastanesi'nde kurtarılamadı.

Sınıftaki kargaşadan yararlanarak olay yerinden kaçtığı belirtilen İ.D'nin cep telefonuyla arkadaşlarına, ''Şimdi kafamı dinliyorum. Daha sonra teslim olacağım'' şeklinde mesaj yolladığı öne sürüldü.

Kategori : GÜNCEL