Yazıcıoğlu kaç saat yaşadı?

  • Ana Sayfa
  • Yazıcıoğlu kaç saat yaşadı?
Yazıcıoğlu kaç saat yaşadı?
Yazıcıoğlu ve 4 kişiye yapılan otopsi sonuçlarının ayrıntıları belli oldu. Peki İşte cevabı..Abone ol

Düşen BBP helikopterinde ölen beş kişinin 1 saati geçmeyecek bir zamanda hayatını kaybettiği belirlendi. Ölümlerin nedeni ise travmatik yaralanma.

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk, helikopter kazasında BBP Genel Ba new mexico seo şkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 4 kişinin ölümüne ciddi travmatik yaralanmanın neden olduğunu bildirdi.

Fevzi Büyüktümtürk, yaptığı yazılı açıklamada, 25 Martta Kahramanmaraş merkeze bağlı Döngel köyü yakınlarında meydana gelen, Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindekilerin hayatını kaybettiği kazanın ardından, cumhuriyet başsavcılığınca, aralarında Adana Adli Tıp Grup Başkanı'nın da yer aldığı 4 adli tıp uzmanı ve 1 pataloğun 28 Martta ölü muayene ve otopsi işlemi yaptığını kaydetti.

BİR SAAT İÇİNDE ÖLMÜŞLER

Bilirkişi heyetince, kazada Yazıcıoğlu ve 4 kişinin ölümüne yol açacak ciddi travmatik yaralanmalar söz konusu olduğunun belirtildiğini ifade eden Büyüktümtürk, ölümlerin tamamının kazayı takip eden kısa süre içinde meydana geldiği, bu sürenin yarım saat ile 1 saati geçmeyecek bir zaman dilimi olduğu düşünce ve kanaatine varıldığını bildirdi.

Başsavcı Büyüktümtürk, kazanın oluşuna ilişkin araştırma ve incelemelerin cumhuriyet başsavcılığınca titizlik ve hassasiyetle sürdürüldüğünü kaydetti.Kategori : GÜNCEL