Nihayet bahar havası geliyor

Nihayet bahar havası geliyor
Türkiye bu hafta tam anlamıyla bahar havasını yaşayacak. Sıcaklık artıyor... Ancak gökyüzü fazla açık değil. İşte hava durumu;Abone ol

Türkiye bu hafta tam anlamıyla bahar havasını yaşayacak, sıcaklık artıyor, bugün batıda 20 derece ve üzerinde, ancak lodosun taşıdığı çöl tozları havanın puslu bir görüntü almasına neden olabilir.

- İstanbul ısınıyor, bugün sıcaklık 18 derece, ancak texas seo gökyüzü fazla açık değil,
- Ankara'da sabah sis olsa da öğle saatlerinde güneş görülüyor, sıcaklık salı-çarşamba daha yüksek.
- İzmir'de çöl tozları artıyor, hava puslu, sıcaklık 24 derece.
- Bursa bu hafta sisli, Adana güneşli olacak.

BÖLGE BÖLGE HAVA DURUMU

* Marmara’da ılık bahar havası etkili olmaya başladı, sıcaklık 20 derece ve üzerinde. 5 gün yağış yok, ancak çöl tozlarının yarattığı pus nedeniyle güneş te fazla görülmüyor.

* İç Anadolu'da sıcaklık özellikle salı, çarşamba oldukça artacak. Bu bölgede sabah sis olsa da öğle saatlarinde güneş görülüyor.

* Ege'de sıcaklık lodosla 25 dereceye yaklaştı, ama oluşan pus güneşi örtüyor. Rüzgar zayıf, Kütahya ve iç kesimlerde de bu hafta sis de etkili olacak.

* Akdeniz ve Güneydoğu’da bulutlar dağıldı, yağış yok, sıcaklık bu hafta her gün biraz artış gösterecek.

* Doğu Anadolu da yeni haftaya güneşli başlıyor, Erzurum çevresinde sis etkili. Yarın Malatya çevresinde hissedilir sıcaklık artışı olacak.

* Karadeniz’de bugün Bolu-Samsun arasında hava 5-6 derece birden ısınıyor, Doğu Karadeniz yarın ısınmaya başlayacak. Hafta ortası Batı Karadeniz bulutlanabilir.Kategori : GÜNCEL